​امداد الزامی
​​تعریفاگر خودرو شما در راه بر اثر نقص فنی متوقف گردد ، امدادگر در محل حضور یافته و در صورتیکه خودرو قادر به حرکت نباشد خودرو تا نزدیکترین نمایندگی مجاز سایپا " رایگان " حمل خواهد شد . مدت اعتبار این خدمت معادل مدت گارانتی خودرو شما است و از زمان صدور فاکتور فروش خودرو شما ، فعال می گردد . از دیگر مزایای این خدمت :

 ارائه خدمات مذکور در 365 روز سال ، 24 ساعت شبانه روز ، سرتا سر کشور.

​خوردو تحت پوششکلیه خودروهای سواری و تجاری سبک گروه  خودرو سازی سایپا
​​روش خرید​​این خدمت در هنگام خرید خودرو به صورت " رایگان " توسط خودروساز به شما اهدا می گردد .
​​قیمترایگان 
​​روش فعال سازی​همزمان با صدور فاکتور فروش خودرو شما ، فعال می گردد .
روش دریافت خدمت

اگرخودرو شما دچار نقص فني شود ، با مرکز تماس امداد خودرو سايپا شماره تلفن 096550و یا 84444-021 ( عدد2 ) ،  تماس حاصل نماييد . همكاران ما در مركز تماس واحد عمليات با دريافت مشخصات خودرو و موقعیت شما ، نزديكترين امدادگر را به همراه تجهيزات لازم براي شما اعزام خواهند نمود.

  توجه :

 همكاران ما در واحد پيگيري، در طول زمان عمليات خدمت رساني ( از زمان تماس شما با مركز تا پايان عمليات امدادي) همراه شما هستند. پس از تماس شما، با امدادگر اعزامي هماهنگي لازم صورت پذيرفته و از حركت نمودن ايشان به آدرس اعلام شده از سوي شما اطمينان حاصل نموده تا وقفه‌اي در زمان امداد ايجاد نگردد. همكاران در طول زمان خدمت رساني با شما تماس گرفته تا چنانچه مشكلي پيش آمده باشد، در اسرع وقت اقدام به رفع آن نمايند.

  پس از پايان عمليات امدادي همكاران ما در واحد ارزيابي جهت ارزيابي كلي از نحوه ارائه خدمت شامل زمان امداد، هزينه‌هاي پرداختي، كيفيت امداد و... با شما تماس خواهند گرفت تا از اين طريق با استفاده از نظرات شما نسبت به ارائه خدمتي بهتر اقدامات اصلاحي صورت پذيرد.

لطفا جهت دريافت خدمت فقط با مرکز تماس امداد خودرو سايپا (شماره تلفن 096550 تماس حاصل فرماييد) و از تماس با نمايندگي‌ها خودداري فرماييد. اعزام امداد براي شما مشترك محترم در هر جاي ايران فقط از طريق دفتر مركزي امكان‌پذير است.

 لطفا در زمان حضور امدادگر در محل خرابي خودرو، كارت خودرو و يا كارت اشتراك را به همراه داشته باشيد.

برای کسب اطلاعات بیشتر از ضوابط و شرایط دریافت خدمت با تلفن های مرکز تماس 096550 ویا  84444- 021 ( عدد 2 ) تماس حاصل فرمایید .